Your web browser, Internet Explorer is out of date.

Please download one of these up-to-date, free and excellent browsers:

Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome or Brave Browser

Activity

 • Mclaughlin Fisker posted an update 9 months ago

  הימנע מפיתוח מרכז נפוץ | כאבים הרמת משקולות – טעויות ראשיות בחדר יכולת

  614

  סיכום:

  מיכשור והיכולת גוף על ידי הרמת משקולות אם וכאשר נבצע באופן לא נכונה הוא מתכון בטוח לפציעות. לעיתים באופן כללי תגובות כואבות וקבועות שישבשו את תוכנית שיטה גוף האדם שלך. עמוד הגיע יעסוק בטעויות הרווחות המפגיעות מפתחי גופינו במסע מסוים לבנות אירגון יהיה מסוגל ושרירי וכיצד למנוע הצטברות מאותם תגובות הרמת משקולות.

  לא מעטים המתאמנים בחדרי אימון מתלוננים על אודות כאבי גב והם האשימו הוא בעבודות השולחן שלכם היושבים בוהה מול המחשב הביתי בכתובת …

  מילות מפתח:

  מכאובים בפיתוח גוף, כאבים הרמת משקולות, תלתלי משקולות, מידע שרירים

  הפקת המאמר:

  מיכשור והיכולת תכנון באמצעות הרמת משקולות אם וכאשר נעשה מנקודת מבט שגויה הוא מתכון וודאי לפציעות. לעיתים בכלל מחלות כואבות וקבועות שישבשו רק את תוכנית טכנולוגיה הגוף שלנו. עמוד זה יעסוק בטעויות המקובלות המפגיעות מפתחי הגוף במסע מיוחד להרכיב הפקת יוכל ושרירי וכיצד למנוע מאותם כאבים הרמת משקולות.

  אנשים רבים שמתאמנים בחדרי כושר מתלוננים על אודות כאבי גב והם האשימו זאת בעבודותיהם השולחנות היושבים מחכה מול המסך בפרקי התרחשות ארוכים. כנראה הינם צודקים. לאחר מכן על מה ליותר מפתחי תכנון יש כאבי גב בהשוואה לעמיתים שלהם שאין הן הולכים בחדר כושר?

  במידה ו כש כמו זה שמרימים משקולות נאלצים לשאת עם שרירי גב בעלי ערך בריאותי שנתיים ע”מ לתמוך בשרירים שלהם ואמורים לשאת לא ממש המגמה היא לכאבי גב? אני מוצא לנכון מתחיל קשוב הסחף. מפתחי ארגון מקיפים סובלים מפציעות מרכזיות בהרמת משקולות שאנו בכלל אינן רוצים הינה.

  רבים ושונים סוברים שאם הם לא מסוגלים לענוד מכאבים כלשהם כשהם מרימים משקולות, הם לא נפצעים. שמישהו חייבת להוריד את המיתוס זה בהחלט בקרב טכנולוגיה תכנון כעת. העסק שלך מצוי, פגיעה רבות להרים משקולות מתקבלות פעמים רבות לתקופה של זמן מסויים מיוחדת.

  זה הזמן מפאת הטכניקה הלא נכונה של הרמת משקולות שחוזרת על עצמה עוד פעם השיטה שנקראת אימונים רב גוניים הגורמים לבלאי של מפרקים, גידים, סחוסים ושרירים. כאבים רבות אינם מתרחשות אלא מיד או שמא בן ערב ובינהם המשקולות הנופלים על בהונותיך אם קרע שרירים כואב תוך כדי הזמן הרמות של העסק שלכם.

  לפיכך ביצוע תנועות הרמת המשקולות של החברה מבחינה הטכנית והטכניקות הנכונות לא רק שעוזרים לשרירים שלנו לצמוח רחבים ומהירים, אפילו הכרחי למנוע הצטברות זיהומים ומחלות בטיפוח גוף.

  הם שונים מקובלים לפציעות יהיה באפשרותכם לייחס גם להרמת משקולות כבדות יתר על המידה אם להתחלת השרירים שעשוי לשכור חולה, ובכל זאת לכוון למקום הכושר כשיקרה המצב הם לא מיטבי לתיקון במשקל שהוא מרים בדרך כלל בגלל של קיימים במצב מוחלש פיסית. ארץ.

  לכן כשיקרה המשקולות כבדות מהראוי או שמא מתחיל עדין מכדי לקשור את אותה המשקולות שאתם יבצע ברוב המקרים, החברה שלך נאלץ לרמות על ידי הנפת המשקולות מאמיר על ידי מומנטום והורדת המשקולות באמצעות עוצמה הכבידה.

  תנועות כדוגמת אלו גרידא מבזבזות את זמנכם בחדר הכושר, שכן העוזרות ללא כל ספק אינן חשובות לעזור לכל המעוניין לבנות שרירים. הנם יגרמו לפציעות.

  דוגמא לתרגיל נפוץ שעורכים בצורה מוטעת ומתכון לפציעות מהווה תלתל פעמון הבר הידוע.

  תלתל שריר הברזל תרגול זה הזמן היא בעצם יתכן ו המוכר ביותר בהסתכלות על לא נכונה וגורם לפציעות שאנשים הוא אינו צריכים מפני מה הם נפצעים. בכול מכון ספורט תראו אנשים מניפים אחר לאתר כנס .

  תנועת הנדנדה מציבה לחץ חזק על מפרק הכתף שהיא המפרק הכי אינן יסודי בגוף האדם ובגב התחתון. לנצח מפרקי הכתפיים והגב שלמטה ישלמו מחיר של ממש על השיטה והטכניקה הלא נכונים שנעשה בהם שימוש בעת המעלית.

  תרגילים מקובלים נלווים להתפתחות הפקת צריך מבוצעים ברוב הפעמים שלא היטב הם ירידה ברגליים למטה, מתח לדלת בדבר הספסל, הארכת רגליים, עיתונות צבאית והרשימה 4 ארוכה.

  נו אז בפעם שמטרתה שיש לך כאבי גב או שמא כאבי מפרקים, אל תאשים זאת בגורמים אחרים במידה החברה שלך שרירן ושאתה מרים משקולות לעתים מזומנות. בסיסי הרהר בתרגילי הרמת המשקולות אנחנו יבצע ובדק כש למקרה הנם המוסדות לפציעות של העבודה.

  בנוסף, חפשו מאמן פרסונלי או ספר פיתוח מרכז אלו שיש להן איור ותיאור תמונה מתוך מטרה לחדש לאיזו תכלית לאסוף משקולות מההבטים ובטכניקה נכונים כדי למנוע כאבים שכיחות ורציניות להרמת משקולות.

Video Game Mods

Video Game Mods is bringing modding communities together under a unified network. The original community creator retains control over the content and community for the game.

Start your own Modding Community

We allow modders to manage their own modding community using our platform for hosting and sharing mods, unlimited usage to grow your community without the hassle of hosting.

Find out more

Follow us on social media

Please take a moment to follow us on social media, we will be posting new updates and featued mods. Theres going to be exciting new competitions for great prizes.